Dołącz do naszej ekipy!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i rozbudową zespołu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowiska:

OFERTY PRACY

Jeśli poszukujesz stabilnego pracodawcy, lubisz pracować w oparciu o jasne zasady i chcesz rozwijać się w sprzedaży i obsłudze klienta to oferta właśnie dla Ciebie:

SPRZEDAWCA/ MAGAZYNIER

Lokalizacja : WODZISŁAW ŚLĄSKI
Praca stacjonarna

Twoje codzienne obowiązki:

  • Aktywna obsługa klienta odwiedzającego nasz salon sprzedaży
  • Budowanie stabilnych relacji z naszymi stałymi klientami,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dotyczące naszych produktów,
  • Codzienne prowadzenie dokumentacji sprzedażowo-magazynowej
  • Odpowiedzialność za planowanie stanów magazynowych
  • Odpowiedzialność za przyjmowanie dostaw towarów na magazyn
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję, porządek i estetykę sklepu.

Nasze wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych, budowlanych lub pokrewnych
  • Dbałość o przestrzeganie standardów obsługi klienta
  • Znajomość dokumentacji magazynowej
  • Umiejętność budowania stabilnych relacji sprzedażowych.
  • Dobre umiejętności negocjacyjne
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista

Gwarantujemy Ci:

  • Szkolenie techniczne przygotowujące Cie do pracy w naszej firmie
  • Przejrzyste zasady wynagradzania
  • Umowę o Pracę
  • Stabilne zatrudnienie w solidnej firmie z tradycjami.
  • Pakiet Opieki medycznej PZU

Czekamy na Twoje Cv

Aplikacje prześlij na adres: krupa@phukrupa.pl